O mne

 
 

Som amatérsky fotograf, ktorý sa narodil v Žiline a momentálne žijem a študujem v Brne. Vo svojom volnom čase se venujem najmä cestovaniu, ktoré ma priviedlo aj k umeniu fotografovania. To mi umožnilo naplno reprodukovať a prezentovať svoje zážitky a dovolilo mi zachytiť neopakovateľnú atmosféru miest, ktoré som navštívil.


„Začal som fotiť, pretože som rád cestoval, teraz cestujem, lebo rád fotím.“


Za svojimi cestami a za zaujímavými snímkami sa vydávam do odľahlých zahraničních destinácií, ale rád fotím aj doma na Slovensku alebo v Českej Republike. Mojím častým doprovodom na cestách býva statív, stan a teplý spacák, ktoré mi umožňujú vychutnať si jedinečné prírodné okamžiky ďaleko od civilizácie.


Mojím aktuálnym projektom bola pracovná stáž na Islande, kde som pôsobil aj ako fotograf a mohol tak precestovať takmer celý ostrov, spoznať miestny život a tradície a získať mnoho cenných skúseností. Výstupom tohto projektu je séria fotografií na tomto webe, putovná fotografická výstava s prednáškami o Islande a tiež fotokniha.


Medzi moje plánované projekty do budúcnosti patrí Južná Amerika, Stredná Ázia a oblasť Himalájí.


Pokiaľ Vás akákoľvek moja fotografia zaujala alebo by ste ju radi použili, nakuknite tiež do mojej ponuky Fotoobrazov alebo neváhajte kontaktovať priamo mňa. Takisto ma poteší každý Váš názor, ktorý môžete vyjadriť v Návštevnej knihe. Svojimi fotkami sa snažím divákovi sprostredkovať svoje pocity a som rád, ak sa s nimi dokážete stotožniť a ak sa Vám moje fotografie páčia.

 

Niečo o mne

KONTAKTUJTE MA:

NÁJDETE MA AJ TU:


NAPOSLEDY PRIDANÉ FOTKY:
 
FotogalériaFotogaleria.htmlFotogaleria.htmlshapeimage_2_link_0
OdkazyOdkazy.htmlOdkazy.htmlshapeimage_3_link_0
DomovDomov.htmlDomov.htmlshapeimage_4_link_0
CestopisyCestopisy/Cestopisy.htmlCestopisy/Cestopisy.htmlshapeimage_5_link_0
BlogBlog/Blog.htmlBlog/Blog.htmlshapeimage_6_link_0
Kniha návštevGuestbook.htmlGuestbook.htmlshapeimage_7_link_0
FotoobrazyFotoobrazy.htmlFotoobrazy.htmlshapeimage_8_link_0
O mneshapeimage_9_link_0
PortfólioPortfolio_1.htmlPortfolio_1.htmlshapeimage_10_link_0