Fotoobrazy

 

Fotografie vyzerajú najlepšie až v momente, keď ich z obrazovky monitora presunieme na fotografický papier a zavesíme na stenu.  Pokiaľ sa Vám niektoré z mojich fotografií páčia natoľko, že by ste si ich radi zavesili na Vašu stenu a skrášlili si tak Váš interiér alebo exteriér, neváhajte ma kontaktovať. Vytlačené fotografie sa vyznačujú veľkým farebným kontrastom a vysokou farebnou stálosťou, stanú sa tak zaručene vkusným bytovým doplnkom alebo originálnym darčekom.


Fotoobrazy spracovávam v spolupráci so špičkovým fotografickým laboratóriom - Digitální studio - vytlačením na kvalitné fotopapiere Canon alebo na bavlnené plátno.  

Fotoobrazy na fotopapiery sú následne ochránené lesklou alebo matnou lamináciou, vďaka ktorej hotové fotografie vynikajú stálosťou a vernosťou farieb po dlhé desaťročia. Fotografie je v tomto prípade navyše možné bez problémov čistiť od usadeného prachu a obnovovať tak ich pôvodný jas. Takto ošetrené fotografie sú ďalej nalepené na tvrdú podložku, ktorá zabraňuje krúteniu a prehýbaniu obrazu. Nakoniec sú takéto fotografie vsadené do štýlového hliníkového rámu Nielsen, ktorý je možné vybrať v rôznych typoch a farbách. Takýto fotoobraz sa vyznačuje vysokým farebným rozsahom a vykreslením jednotlivých detailov pozorovateľných aj na blízku vzdialenosť.

Druhým variantom je možnosť vytlačiť fotografie na kvalitné biele plátno a následne ich napnutie na drevený rám, prípadne ešte ošetrenie lakom pre intenzívnejšie farebné podanie a ochranu pred mechanickým poškodením. Takýto fotobraz získa viacej umelecký výzor a pôsobí veľmi dekoratívne.

Najlacnejším varinatom (v cenách už od 12 € alebo 300 Kč) je vytlačené fotografie nalepiť len na bielu alebo čiernu pevnú dosku Rayboard, túto opatriť háčikom a zavesiť rovno na stenu. Aj takéto riešenie môže pôsobiť efektne a vhodne dopĺňať interiér, a to najmä v prípade zvolenia väčšieho rozmeru.


Pre vypracovanie vhodného riešenia a konkrétnej cenovej ponuky ma prosím neváhajte kontaktovať, prípadne Vám pri rozhodovaní môže pomôcť aj orientačný cenník.


FotogalériaFotogaleria.htmlFotogaleria.htmlshapeimage_1_link_0
OdkazyOdkazy.htmlOdkazy.htmlshapeimage_2_link_0
DomovDomov.htmlDomov.htmlshapeimage_3_link_0
CestopisyCestopisy/Cestopisy.htmlCestopisy/Cestopisy.htmlshapeimage_4_link_0
BlogBlog/Blog.htmlBlog/Blog.htmlshapeimage_5_link_0
Kniha návštevGuestbook.htmlGuestbook.htmlshapeimage_6_link_0
Fotoobrazyshapeimage_7_link_0
O mneO_mne.htmlO_mne.htmlshapeimage_8_link_0
PortfólioPortfolio_1.htmlPortfolio_1.htmlshapeimage_9_link_0